Wyświetl pojedynczy post
Fuks
Senior Member
 
Od: 03.2004
Skąd: Bronowice

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#214
Stary 20.08.2011, 19:03
4 mecze, 3 remisy na wyjazdach i 1 wygrana u siebie. Teoretycznie nie jest zle, chociaz lepiej bylo jeden z tych remisow przegrac, a drugi wygrac. No ale nie ma co narzekac, jeszcze duzo przed nami, mam tylko nadzieje ze jak juz bedziemy grac w jakiejs grupie, to nie bedzie takich rezerw w lidze.
Odpowiedz cytując