Kirm ewidentnie potrzebuje odbudowania. Myślę, że ME byłaby jakimś rozwiązaniem. Co do meczu to zaimponowali mi Brud i Czekaj, widać było u nich dużą chęć do gry. Brud całkiem nieźle radził sobie w rozgrywaniu, a Czekaj w zasadzie popełnił tylko jeden błąd. Nie mogę się doczekać wtorku
