Wyświetl pojedynczy post
kacpaw91
Senior Member
 
Od: 05.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#204
Stary 20.08.2011, 18:58
Po meczu stwierdzam, że chciałbym zobaczyć Czekaja i Bruda w meczu z etatowym pierwszym składem. W tym meczu Brud miał kilka dobrych zagrań, a Czekaj zagrał świetnie jak na debiut! Także Paljić zdobył u mnie kilka punktów za tą jego uniwersalność. Pareiko solidny jak zawsze. Diaz, Jirsak słabo. Gargule brakuje meczów i będzie grał nieźle : )
Odpowiedz cytując