Wyświetl pojedynczy post
Marszałek
Senior Member
 
 
Od: 11.2004
Skąd: C.K. Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#184
Stary 20.08.2011, 18:00
Strasznie ubogo w umiejętności prezentuje się Jirsak. Diaz natomiast gra strasznie niechlujnie. Korona jest do puknięcia. Nie rozumiem czemuż to Garguła nie daje na głowę Bunozie i Bitonowi przy stałych fragmentach gry. Jeszcze a propos Garguły,nie wiem czy zauważyliście ale Łukasz zagrał jak Melikson, przejął piłkę i wszedł w tor biegu jakiegoś kopacza z Kielc. No i gdyby lepiej grał Diaz, to nie byłoby zagrożenia ze strony Kielc w ogóle.

Co do Kirma, przestrzegam przez jechaniem po nim. Gość gra na swoim poziomie, jakieś minięcie w bok, byle jakie wrzutki, przeciętny strasznie, powyżej pewnego poziomu nie przeskoczy. On nie porwie drużyny.
Ostatnio edytowane przez Marszałek : 20.08.2011 o godz. 18:02.
Wydarzenia nie zawsze spełniają nasze oczekiwania, ale zawsze jest dla nich jakieś logiczne wytłumaczenie. Często nie jest ono krzepiące, ale zawsze logiczne.
Odpowiedz cytując