|
A może to Dragan zagra jako drugi skrzydłowy a któryś ze środkowych pomocników na prawej obronie ,np. Brud albo Wilk ? Na oficjalnej tez napisali że jeszcze nie wiedzą jakim ustawieniem zagra Wisła i kto na 100 % zagra na prawej obronie . Skład wg mnie rozsądny , tylko współczuję troszkę Kowalowi - co on musi teraz czuć skoro trener woli dać zadebiutować młodemu Czekajowi niż jego wystawić . Lubie gościa i byłoby lepiej gdyby gdzieś poszedł ponieważ pokazał że może grać w pierwszym składzie jakiegoś słabszego zespołu klasy Piasta i tak byłoby dla niego lepiej a rolę czwartego stopera przejmie Michał .
Niektórzy piszą ,że powinniśmy spokojnie ten mecz wygrać nawet drugim składem . No ja uważam że będzie ciężko . Po pierwsze Korona zdobyła w 3 kolejkach 5 punktów więc nie są chłopcami do bicia , po drugie nam zawsze ciężko się grało w Kielcach . Po trzecie - mogą być problemy ze zgraniem : duet środkowych obrońców po raz pierwszy stworzą debiutant Czekaj i Bunoza którego tez jeszcze nie można nazwać doświadczonym zawodnikiem , muszą sobie nawzajem podpowiadać , ciekawe co z prawą obroną ? Linie pomocy i ataku wyglądają już solidniej choć też jest kilka niewiadomych . Kto zagra na drugim skrzydle ? Kto jako ofensywny ? Zobaczymy jak to będzie ale nie można spodziewać się łatwego meczu !
|