Wyświetl pojedynczy post
Ciastek1
Senior Member
 
Od: 07.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1628
Stary 20.08.2011, 16:43
Skimciol napisał(a):Wyświetl post
dzięki za wstawienie ale ma to ktoś po polsku bo mój angielski do dobrych nie należy
Cóż materiał ogranicza się głównie do opisania zalet Krakowa.Narrator czy też reporter mówi , że to piękne miasto oraz o fantastycznym dopingu na nowym stadionie .Robert wypowiada się w podobnym tonie .

Wisła robi od wielu lat kapitalną reklamę miastu Kraków . Pytanie co w tym czasie zrobiło miasto dla klubu , co zrobili urzędnicy i majchrowski .Od lat rzucają kłody pod nogi .Tymczasem o Cracovii i jej kaufalndzie słyszano jedynie od Odry po Bug a i tak jest pupilkiem urzędasów .

Shame on you Kraków !
Odpowiedz cytując