Skimciol napisał(a):

|
dzięki za wstawienie ale ma to ktoś po polsku bo mój angielski do dobrych nie należy
|
Cóż materiał ogranicza się głównie do opisania zalet Krakowa.Narrator czy też reporter mówi , że to piękne miasto oraz o fantastycznym dopingu na nowym stadionie .Robert wypowiada się w podobnym tonie .
Wisła robi od wielu lat kapitalną reklamę miastu Kraków . Pytanie co w tym czasie zrobiło miasto dla klubu , co zrobili urzędnicy i majchrowski .Od lat rzucają kłody pod nogi .Tymczasem o Cracovii i jej kaufalndzie słyszano jedynie od Odry po Bug a i tak jest pupilkiem urzędasów .
Shame on you Kraków !