No tak, Kowalski to jednak mega słaby zawodnik. Powinien grać jako prawy obrońca, a Maaskant na siłe upycha tam Paljicia, w składzie mamy dwóch nominalnych lewych obrońców- to jednak spore ryzyko w kontekście rewanżu z Apoelem.
No i dwóch piłkarzy trzeciego garnituru- Brud i Czekaj- ciekawy mecz będzie na tym "pierwszym nowoczesnym stadionie w Polsce"
