Wyświetl pojedynczy post
kornd
Senior Member
 
 
Od: 11.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#163
Stary 20.08.2011, 16:27
No tak, Kowalski to jednak mega słaby zawodnik. Powinien grać jako prawy obrońca, a Maaskant na siłe upycha tam Paljicia, w składzie mamy dwóch nominalnych lewych obrońców- to jednak spore ryzyko w kontekście rewanżu z Apoelem.
No i dwóch piłkarzy trzeciego garnituru- Brud i Czekaj- ciekawy mecz będzie na tym "pierwszym nowoczesnym stadionie w Polsce"
Ostatnio edytowane przez kornd : 20.08.2011 o godz. 16:31.


Kupię koszulki Wisły z dawnych lat. Pisz na PW.
Odpowiedz cytując