|
Kosowski traci resztki szacunku . Już nawet nie chodzi o ten wywiad bo tutaj jedynie typował wynik a nie jak Żewłakow życzył zwycięstwa Apoelowi ale mam na myśli jego zachowanie przed meczem i po w trakcie studia .Siedział jak obrażona panienka i tylko najeżdżał na Wisłę .Prawdziwy Wiślak to Żuraw, Kosa to był świetny piłkarz ale łasy na kasę więc chyba już teraz nikogo nie dziwi czemu Cupiał go wywalił z klubu.
Ostatnio edytowane przez Ciastek1 : 20.08.2011 o godz. 16:17.
|