Wyświetl pojedynczy post
martin_6
Senior Member
 
Od: 03.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11
Stary 20.08.2011, 16:08
zizou napisał(a):Wyświetl post
2. Pogoda - tak, wiem; to bajki, macie wielu piłkarzy przyzwyczajonych do wysokich temperatur, itd; tyle że w Nikozji jest to kwestia temperatury i wilgotności powietrza razem wziętych. W połączeniu ze spodziewaną techniczną grą Apoelu (dużo podań, dużo ruchu) naprawdę w 2 połowie może być nieciekawie z wytrzymałością Waszych piłkarzy. Dodatkowo dziwi mnie, że lecicie już w niedziele; oznacza to, że poniedziałkowy trening - nawet lekki - będzie mordęgą (z reguły pierwsze 24 h są najgorsze w takim klimacie), pozostaje kwestia odnowy w ciągu jednego dnia.
To lepiej, żeby wtorkowy mecz wypadł w trakcie tych najgorszych pierwszych 24h?
Dziś tylko wiara pozostała w nas
Że przyjdzie kiedyś taki czas,
Że na drzewach zamiast liści
Będą wisieć komuniści!

UWAGA!!! Z OKAZJI OTWARCIA STADION ZAMKNIĘTY!
Odpowiedz cytując