Wyświetl pojedynczy post
Reserve
Senior Member
 
 
Od: 06.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1625
Stary 20.08.2011, 15:51
lord damien napisał(a):Wyświetl post
Obejrzałem i jedyne co mogę powiedzieć to: WOW! Wisła i miasto wypadły bardzo pozytywnie. Pierwszy raz jestem tak dumny z Wisły w zagranicznej telewizji.
Oglądałeś w necie czy w TV?
I dołączam się do prośby, jak ktoś znajdzie, niech wrzuci

Odpowiedz cytując