lord damien napisał(a):

|
Obejrzałem i jedyne co mogę powiedzieć to: WOW! Wisła i miasto wypadły bardzo pozytywnie. Pierwszy raz jestem tak dumny z Wisły w zagranicznej telewizji.
|
Oglądałeś w necie czy w TV?
I dołączam się do prośby, jak ktoś znajdzie, niech wrzuci
