Wyświetl pojedynczy post
nicolas
Senior Member
 
Od: 05.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5722
Stary 20.08.2011, 15:33
Ja mówię, że mogą być baty nawet w Lidze Europy. W grupie, czyli albo tej albo tej.

Poza tym, mam gorszy humor, nie utożsamiam się do końca z tym przykładem negatywnego scenariusza. Ale jest to prawdopodobne. Niech więc moderatorzy się nie rzucają, że trolluję <troll face>. To jest dyskusja.
Odpowiedz cytując