|
Ja mówię, że mogą być baty nawet w Lidze Europy. W grupie, czyli albo tej albo tej.
Poza tym, mam gorszy humor, nie utożsamiam się do końca z tym przykładem negatywnego scenariusza. Ale jest to prawdopodobne. Niech więc moderatorzy się nie rzucają, że trolluję <troll face>. To jest dyskusja.
|