Temat
:
Mam pytanie....
Wyświetl pojedynczy post
Karamazow
Senior Member
Od: 05.2011
Skąd: Newski Prospekt
Offline
#
23389
20.08.2011, 15:06
czarooh
napisał(a):
czy w radiu kraków (albo jakims innym) jest transmisja dzisiejszego meczu Wisły
http://www.radiokrakow.pl/index.php?...rogram-biezacy
sprawdzenie tej informacji nie zajęłoby ci więcej czasu niż napisanie tego posta.
...And Justice For All
Karamazow
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Karamazow
Znajdź inne posty napisane przez Karamazow