AS82 napisał(a):

|
Bramka na wyjeździe bedzie dla Nas kluczową ,wiec mam nadzieje ,że nasi pilkarze nie beda w tak zalosny sposób wykonywać rzuty rożne. Własnie corner lub jakis staly fragment gry moze byc dla nas zbawienny ,wiec niech nasi sie postaraja i nie lekcewaza tak latwo szansy na gola.
|
No chyba zdaja sobie z tego sprawe ze nie tylko autobus ,najlepsza obrona jest atak,mam nadzieje ze w podswiadomosci nie beda mieli zakodowane tylko bronic