virus_nh napisał(a):

Awans Wisly do LM jest wielu osobom w polskiej pilce bardzo nie na reke i ten awans bedzie ich w .... bolal. Zaczynajac od PZPN-u poprzez stare pierniki bedace kontynuatorami "polskiej mysli szkoleniowej (Piechniczek, Engel, Gmoch) konczac na obrazonych "gwiazdorach" (Kosowski) i burakach z Poznania
Tym bardziej Wisla musi awansowac, przede wszystkim dla siebie ale tez by pokazac innym "takiego chuja"
