Podejrzewam, że nikt tego nie rozumie. Ja włączyłem na samą końcówkę i gdy zobaczyłem biednych, spoconych piłkarzy, pełne słońce i w tle jakieś rozbierane murki, to przed oczami stanęła mi jakaś A klasa. Nie wiem, jak to było w całym meczu, ale w końcówce poziom spotkania idealnie oddawał te infrastrukturalne braki.