Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
speedfashion
Senior Member
 
 
Od: 01.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#15960
Stary 20.08.2011, 14:53
Sartre napisał(a):Wyświetl post
Kwiek strzelając do pustej bramki... szuka strzałem bramkarza 9/10 piłkarzy nawet jakby chciało trafić w Sapelę, to by strzeliło bramkę, czy tego chcieliby, czy nie

Takie mecze jak wczoraj Podbeskidzie z Zagłębiem, czy dzisiaj Bełchatów z Górnikiem powinny być na jakimś kanale potrójnie kodowanym... sam nie rozumiem po cholerę to oglądam.

Edit: o co chodzi z brakiem dopingu Górnika? Trybuny brzmią jak stado komentujących dziadów...

Edit2: uhahahahaha co to było, Zahorski...

Podejrzewam, że nikt tego nie rozumie. Ja włączyłem na samą końcówkę i gdy zobaczyłem biednych, spoconych piłkarzy, pełne słońce i w tle jakieś rozbierane murki, to przed oczami stanęła mi jakaś A klasa. Nie wiem, jak to było w całym meczu, ale w końcówce poziom spotkania idealnie oddawał te infrastrukturalne braki.
Nie uczyniłeś mnie garbatym
Dzięki Ci za to Panie
Odpowiedz cytując