|
A ja dziś zagram coś co wszyscy graja jako pewniaka:
DNB:Everton - Q.P.R 2(5,75)
acco:
Chelsea - WBA 1
Borussia - FC Nurnberg 1
Orzeł Balin - Iskra Klecza Dolna 1...2,11
Powód: wyniki
Ostatnio edytowane przez JAN ZEMBRZYCKI : 21.08.2011 o godz. 13:17.
|