Wyświetl pojedynczy post
JAN ZEMBRZYCKI
Senior Member
 
Od: 08.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#9944
Stary 20.08.2011, 14:24
A ja dziś zagram coś co wszyscy graja jako pewniaka:

DNB:Everton - Q.P.R 2(5,75)

acco:
Chelsea - WBA 1
Borussia - FC Nurnberg 1
Orzeł Balin - Iskra Klecza Dolna 1
...2,11
Powód: wyniki
Ostatnio edytowane przez JAN ZEMBRZYCKI : 21.08.2011 o godz. 13:17.
Odpowiedz cytując