Temat
:
Mam pytanie....
Wyświetl pojedynczy post
czarooh
Senior Member
Od: 01.2008
Skąd: Skawina
Offline
#
23387
20.08.2011, 14:23
czy w radiu kraków (albo jakims innym) jest transmisja dzisiejszego meczu Wisły
czarooh
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do czarooh
Znajdź inne posty napisane przez czarooh