Wyświetl pojedynczy post
cinekw
Senior Member
 
 
Od: 08.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5704
Stary 20.08.2011, 13:43
kriswisla napisał(a):Wyświetl post
Slovan pojechal i sie nie posral ,zremisował 0-0 da sie?da sie ,Apoel pewnie rzuci sie od 1 minuty do odrabiania strat ,ale im dluzej nie strzela bramki tym gorzej im sie bedzie gralo.Dyscyplina taktyczna ,tego musza pilnowac nasi,to oni musza gonic wynik i jeszcze jedno ,oni tez nie sa ze stali po hura ataku u nas pozniej troche spuchli ,a w trybie meczowym to oni nie sa,uwazam ze damy rade.
A widziałeś skrót tego meczu? Mogło się skończyć 4:0 ale piłka lądowała na słupkach i poprzeczce, nie sądzę, że będą mieli takiego pecha znowu.
Odpowiedz cytując