blues69 napisał(a):

|
W Grecji spedzilem dwa lata, glownie na wyspie Kos, troche na Rodos i innych wyspach generalnie na poludniu Dodekanezu. Jestem zeglarzem, po resie na Cypr, gdy dobilismy do brzegu, mimo wieloletniej aklimatyzacji w cieplych klimatach , ledwo oddech moglem zlapac, zajelo mi z tydzien zanim zaczalem normalnie funkcjonowac. Cypr to nie Grecja. Sorry za offtop ale tam trzeba spedzic troche czasu zeby zrozumiec . Poczytaj zreszta wypowiedzi pilkarzy , ktorzy tam grali, chocby Jaska Paulisty.
|
Widze że wiesz więcej niż ja na ten temat, nie będę się więc kłócił.
