Wyświetl pojedynczy post
0 22
Senior Member
 
 
Od: 05.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2499
Stary 20.08.2011, 12:52
alarazboy1 napisał(a):Wyświetl post
nie o to chodzi.....chciałem pokazać że pewnym drużynom o wysokim rankingu brakuje motywacji w LE ..
Roma , Spartak....z resztą gdy Rangers grało ostatnio w fazie pucharowej LE ich trener powiedział że chętnie odpadłby z tych rozgrywek, gdyż są dla niego mało ważne i tylko męczą jego piłkarzy....(na co oburzył się Kołtoń i od razu życzył im odpadnięcia)
Proste, że tak. Ale akurat od wielu dni dochodziło bardzo wiele sygnałów na temat podejścia Spartaka do pucharów. Jak każda ekipa z 'wielkich' z Rosji i Ukrainy, podchodzą do nich bardzo, bardzo poważnie, a nie tak jak niektóre wloskie czy wyspiarskie.

I tak jak pisałem wyżej to jest tylko JEDEN Z ELEMENTÓW wyższości. Nie ma w ogóle o co kruszyć kopii. Rozumiem, że kibicowi Wisły może chodzić o umniejszenie sukcesu Legii, ale zastanawiam się po co, skoro my i tak na 90% odpadamy, a swój wieczór w pucharach już mieliśmy
Habemus Dubletum

LEG14


White Star Awards w kategorii:

Innowierca roku 2009
Innowierca roku 2011

Odpowiedz cytując