Wyświetl pojedynczy post
Wojtator
Senior Member
 
 
Od: 04.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5566
Stary 20.08.2011, 12:38
Wiecie może czemu jak ściągam ten najnowszy update to nie mogę grać np. ligi angielskiej, hiszpańskiej i niemieckiej, bo wykrywa za dużo zespołów?
Odpowiedz cytując