dobra_bestia napisał(a):

Panie żeglarzu mógłbym Pan chociaż bez błędu swój ?zawód? napisać.
Jaka była pogoda jak z Panatą graliśmy? jest ktoś w stanie sprawdzić? a wtedy nie mieliśmy tylu czarnoskórych graczy, ani Izraelczyków, czy też Serbów.
|
jak graliśmy rewanż z PAO w Atenach to pamiętam było rzeczywiście gorąco, ale za dnia, już na stadionie z tego co pamiętam to jakoś strasznie gorąco nie było. Ale tak czy tak na Cyprze jest bardziej gorąco (czy raczej parno i duszno) niż w Grecji. Myślę, że nie będzie tak tragicznie - wprawdzie ktoś pisał, że we wt wieczorem ma być ok. 28-33 C, ale gramy wieczorem, może nie będzie tak źle. W końcu graliśmy w Łoweczu gdzie chyba też zimno nie było, z Barcą też graliśmy jak było gorąco, to samo z Beitarem. Na prawdę nie przywiązywał bym do tego jakieś wielkiej uwagi - oczywiście trzeba uważać, żeby zwłaszcza nie robić bezsensownych biegów i nie zajechać się za wcześnie. Jestem pewien, że nasza drużyna spokojnie sobie z tym poradzi.