Wyświetl pojedynczy post
bouli76
Senior Member
 
 
Od: 07.2010
Skąd: Blackpool UK / Jedrzejow PL

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#386
Stary 20.08.2011, 12:09
Aktualnie czytam zbior opowiadan:
2010 – Czarna bezgwiezdna noc (Full Dark, No Stars)

Zawiera 4 opowiadania:
1922 (1922)
Wielki kierowca (Big Driver)
Dobry interes (Fair Extension)
Dobrane małżeństwo (A Good Marriage)

Goraco polecam tym ktorzy jeszcze nie czytali

"Nikt nie wymaga od was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi.
Ale każdy ma prawo żądać od was ambitnej i nieustępliwej walki.
Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali was za niegodnych... podania ręki."
Odpowiedz cytując