Cytat:
|
Drodzy legioniści nie chcecie mi chyba powiedzieć że Legia przejechałaby sie po Cypryjczykach a my byśmy dostali mocno po łbie od Spartaka
|
Ciężko porównać - dwa różne style gry. Wy podeszliście do APOELu ostrożnie, my poszliśmy na Spartak na URRRRAAA!!. W innym meczu z inną drużyną pewnie nie gralibyśmy tak ryzykownie - ze Spartakiem po prostu nie było nic do stracenia. Bardzo możliwe, że nasz dwumecz z APOELem przypominał ten z Gaziantepsporem, czyli antyfutbol.