Temat: Bilety
Wyświetl pojedynczy post
Jot
Banita
 
Od: 08.2007
Skąd: Nowa Huta

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6401
Stary 20.08.2011, 11:43
ceniu napisał(a):Wyświetl post
jak nie na kartę to na co?
Na jajco.
Bilet zostaje wbity w system na bramkach wejściowych a twój chip na karcie jest tylko do niego dopasowany.
Odpowiedz cytując