|
nie wiedząc jak wyłączyłem sobie kółeczko przy myszce w operze! tzn jesli chodzi o przewijanie to jak klikne to dziala, ale jak klikne na jakimś artykule to powinno mi go otworzyć w nowej karcie! noi sęk w tym, że nie otwiera! jak to naprawić?
"Wisła To My!! Lepsza Strona Błoń i Duma Tego miasta!!"
|