Wyświetl pojedynczy post
jaro1985r
Senior Member
 
 
Od: 05.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2495
Stary 20.08.2011, 10:56
Kiedyś komentatorzy mówili ,że w Anglii liczy się tylko Liga Mistrzów a Liga Europejska to największa kara dla takich ekip jak Tottenham, Man City czy Liverpoolu. Żadnych korzyści z nich nie mają ($) a jeździć trzeba po całej Europie zamiast skupić się na lidze. Ja też mam takie uczucie,że Liga Europejska nie interesuje ekip z najsilniejszych lig Europy. Przecież gdyby taki City i Juventus spotkały się w Lidze Mistrzów a nie Europejskiej z Amicą to podejrzewam ,że drużyna z naszego kraju w 4 meczach ugrała by całe 0 punktów. Dlatego myślę,że ciśnienie Apoelu na Ligę Mistrzów jest dużo większe niż Spartaka lub Romy na Ligę Europejską
Odpowiedz cytując