Temat
:
[4 Kolejka] Korona Kielce - Wisła Kraków, 20 sierpnia , sobota godz. 18
Wyświetl pojedynczy post
Dariusz
Senior Member
Od: 05.2011
Offline
#
150
20.08.2011, 10:45
Moim zdaniem, żeby coś zacząć pomału znaczyć w europie musi się spełnić jeden z dwóch scenariuszy:
1.LM teraz i za rok
2.LM teraz, za rok LE na wiosne, rok później znowu LM
Dariusz
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Dariusz
Znajdź inne posty napisane przez Dariusz