Wyświetl pojedynczy post
alarazboy1
Member
 
Od: 07.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11
Stary 20.08.2011, 10:39
mr_kwolf napisał(a):Wyświetl post
I przez to twierdzisz że Slovan jest lepszą drużyną od Romy? Znaczy twierdzisz, że taki Slovan spokojnie walczyłby o mistrza w lidze włoskiej?
nie o to chodzi.....chciałem pokazać że pewnym drużynom o wysokim rankingu brakuje motywacji w LE ..
Roma , Spartak....z resztą gdy Rangers grało ostatnio w fazie pucharowej LE ich trener powiedział że chętnie odpadłby z tych rozgrywek, gdyż są dla niego mało ważne i tylko męczą jego piłkarzy....(na co oburzył się Kołtoń i od razu życzył im odpadnięcia)
Odpowiedz cytując