alarazboy1 napisał(a):

|
no to według tego rankingu roma powinna zmieść slovan 5 do jaja a przegrała..........
|
I przez to twierdzisz że Slovan jest lepszą drużyną od Romy? Znaczy twierdzisz, że taki Slovan spokojnie walczyłby o mistrza w lidze włoskiej?