Temat
:
Wisła Kraków w europejskich pucharach 11/12
Wyświetl pojedynczy post
dobra_bestia
Member
Od: 05.2005
Skąd: kraków
Offline
#
5687
20.08.2011, 10:29
Panie żegla
rz
u mógłbym Pan chociaż bez błędu swój ?zawód? napisać.
Jaka była pogoda jak z Panatą graliśmy? jest ktoś w stanie sprawdzić? a wtedy nie mieliśmy tylu czarnoskórych graczy, ani Izraelczyków, czy też Serbów.
dobra_bestia
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do dobra_bestia
Znajdź inne posty napisane przez dobra_bestia