|
W Grecji spedzilem dwa lata, glownie na wyspie Kos, troche na Rodos i innych wyspach generalnie na poludniu Dodekanezu. Jestem zeglarzem, po resie na Cypr, gdy dobilismy do brzegu, mimo wieloletniej aklimatyzacji w cieplych klimatach , ledwo oddech moglem zlapac, zajelo mi z tydzien zanim zaczalem normalnie funkcjonowac. Cypr to nie Grecja. Sorry za offtop ale tam trzeba spedzic troche czasu zeby zrozumiec . Poczytaj zreszta wypowiedzi pilkarzy , ktorzy tam grali, chocby Jaska Paulisty.
Powód: Sorry za offtop i orty
Ostatnio edytowane przez blues69 : 20.08.2011 o godz. 10:51.
|