|
Bardzo przyjemnie czyta się wpis Osmana. Podoba mi się to , że facet ma wartości. Wierzę, że z Apoelem woli walki i 100% poświęcenia nie zabraknie. Oby tylko wystarczyło umiejętności i dopisało szczęście.
I tak jak pisał, niech z Koroną zmiennicy pokażą, że są na tyle mocni, że stać ich na wygraną w lidze z niżej notowanym rywalem.
|