Wyświetl pojedynczy post
buczo1985
Senior Member
 
 
Od: 02.2006
Skąd: Jedlicze/Krosno

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#12859
Stary 20.08.2011, 08:58
Bardzo przyjemnie czyta się wpis Osmana. Podoba mi się to , że facet ma wartości. Wierzę, że z Apoelem woli walki i 100% poświęcenia nie zabraknie. Oby tylko wystarczyło umiejętności i dopisało szczęście.
I tak jak pisał, niech z Koroną zmiennicy pokażą, że są na tyle mocni, że stać ich na wygraną w lidze z niżej notowanym rywalem.
What's new?

Odpowiedz cytując