Wyświetl pojedynczy post
Aaarrgh
Senior Member
 
 
Od: 07.2006
Skąd: K6

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3798
Stary 20.08.2011, 08:58
Sartre napisał(a):Wyświetl post
Właśnie, a propos JW i białoruskich transferów - co się stało Dmitrijem Riekiszem, FM-owskim talentem z Białorusi (sam miałem go w ekipie ), co był w Dysko i chyba ani razu nie zagrał?
.
To było wypożyczenie z opcją pierwokupu. Chłopak miał parę miesięcy na przekonanie trenerów do siebie, ale... nie lubił zapierdalać. Może na Białorusi inaczej się trenuje, a może chłopak poczuł się już gwiazdą i był zdziwiony że musi walczyć o miejsce w składzie. Brak zaangażowania na treningach i podczas meczy Młodej Ekstraklasy sprawiły, że klub zrezygnował z pierwokupu.
Odpowiedz cytując