To było wypożyczenie z opcją pierwokupu. Chłopak miał parę miesięcy na przekonanie trenerów do siebie, ale... nie lubił zapierdalać

. Może na Białorusi inaczej się trenuje, a może chłopak poczuł się już gwiazdą i był zdziwiony że musi walczyć o miejsce w składzie. Brak zaangażowania na treningach i podczas meczy Młodej Ekstraklasy sprawiły, że klub zrezygnował z pierwokupu.