Temat
:
Wisła Kraków w mediach
Wyświetl pojedynczy post
Scyzorro
Junior Member
Od: 02.2011
Offline
#
1619
20.08.2011, 08:58
Teraz na Polsacie leci oficjalny magazyn Ligi Mistrzów i bedzie relacja z Wisła-Apoel.
Scyzorro
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Scyzorro
Znajdź inne posty napisane przez Scyzorro