FearTS napisał(a):

I dobrze. Mateusza to sie powinni pozbyc juz w zeszlym sezonie. Tomka mi szkoda bo wydawalo mi sie ze chlop ma talent i szanse na gre w podstawowej 11, no ale ilez mozna czekac? Wszystkiego najlepszego dla obu bo sympatyczne chlopaki z nich sa i powodzenia w nowych klubach.