Wyświetl pojedynczy post
sanderuss
Socios Wisła Kraków
 
Od: 08.2006
Skąd: Medway

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#12858
Stary 20.08.2011, 08:48
FearTS napisał(a):Wyświetl post
http://www.90minut.pl/transfery.php?id_sezon=79&runda=1


zobaczcie sobie na Wisłę podobno Jirsak i i Kowalski są w przymiarkach do odejścia
I dobrze. Mateusza to sie powinni pozbyc juz w zeszlym sezonie. Tomka mi szkoda bo wydawalo mi sie ze chlop ma talent i szanse na gre w podstawowej 11, no ale ilez mozna czekac? Wszystkiego najlepszego dla obu bo sympatyczne chlopaki z nich sa i powodzenia w nowych klubach.
Odpowiedz cytując