zim zum napisał(a):

|
Mistrzostwo zdobywa się meczami ze słabymi drużynami.
|
Tak, ale ja nie piszę o szansach na mistrzostwo tylko o ocenie gry.
Określenie, że grają kosmiczną piłkę gdy grają na tle zespołu, który nie umie wymienić dwóch podań a co trzecie jest grubo niecelne jest nieadkwetne.