MMMMM napisał(a):

|
Może jednak Bakero nie jest taki słaby jak się powszechnie uważa?
|
W Polonii , po tym jak ją utrzymał, także zaczął od wygranych. Szli jak burza przez pierwsze kilka spotkań, a potem oklapli, Józef W(szechwiedzącacy) się wkurzył i poszłłłooo

Trzeba poczekać do końca rundy na ocenę.