Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
Pan Jotka
Senior Member
 
 
Od: 12.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#15944
Stary 20.08.2011, 06:22
MMMMM napisał(a):Wyświetl post
Może jednak Bakero nie jest taki słaby jak się powszechnie uważa?
W Polonii , po tym jak ją utrzymał, także zaczął od wygranych. Szli jak burza przez pierwsze kilka spotkań, a potem oklapli, Józef W(szechwiedzącacy) się wkurzył i poszłłłooo Trzeba poczekać do końca rundy na ocenę.
Odpowiedz cytując