|
Samo wyrobienie trwa mniej niż 5min. Ostatnio w dniu meczu z Zagłębiem była awaria i zrobiła się kolejka na 15-20min czekania, ale to było jednorazowo. A tak to nigdy nie widziałem, zeby była jakaś dłuższa kolejka. Wyrabiasz karte na piętrze a potem idziesz do kas na parterze i nabijają Ci bilet na karte. Dostaniesz także potwierdzenie, które weź na mecz, ponieważ ochroniarze czasami tego wymagają. A potem będziesz miał pamiątke że byłeś na meczu. Karta jest ważna 2,5 albo 3 lata więc spokojnie będziesz mógł kupić na nią bilety przez najbliższe kilka rund.
|