Ciastek1 napisał(a):

|
Przejścia są nieuniknione i to w przypadku kibiców jak i piłkarzy .Jestem pewien , że nagle w całej Nikozji nie będzie ani jednej piłki jak Wisła będzie miała trening a pani sprzątaczka zgubi klucze do pokoi hotelowych dzień przed meczem .Mam nadzieję , że Robert i spółka pomyśli również o własnym prowiancie i wodzie pitnej bo w tych rejonach często dochodzi do zaskakujących zatruć pokarmowych w drużynie przyjezdnej. Dlatego właśnie trzeba utrzeć nosa we wtorek całej tej wysepce .
|
o toto... tutaj nie liczy się sport tylko wielka góra kasy, więc podejrzewam, że wszystkie chwyty dozwolone. Mam nadzieje jednak, że nie dojdzie do nadużyć ze strony cypryjskiego klubu.