Wyświetl pojedynczy post
Lysy
Senior Member
 
Od: 11.2002

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#12857
Stary 20.08.2011, 01:19
Ciekawe, że nagle ucichli, ci co twierdzili w ostatnim okienku, że Osman to zawodnik za słaby na LM Dla mnie to ostoja defensywy i widząc go na boisku mam pewność, że napastnik który będzie przez niego kryty nie pogra sobie zbytnio. Do tego inteligentny i skromny facet.
Odpowiedz cytując