Ciekawe, że nagle ucichli, ci co twierdzili w ostatnim okienku, że Osman to zawodnik za słaby na LM

Dla mnie to ostoja defensywy i widząc go na boisku mam pewność, że napastnik który będzie przez niego kryty nie pogra sobie zbytnio. Do tego inteligentny i skromny facet.