Temat
:
Bilety
Wyświetl pojedynczy post
Zgiebongo
Junior Member
Od: 05.2011
Offline
#
6395
20.08.2011, 00:21
Aha, szkoda, że koniecznie trzeba. Od razu na miejscu dostane ta kartę? Bo właściwie mogłaby sie przydać później też jak będzie faza grupowa w Krakowie, bo we Wrocławiu... ech szkoda gadać.
Zgiebongo
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Zgiebongo
Znajdź inne posty napisane przez Zgiebongo