Temat: Bilety
Wyświetl pojedynczy post
Zgiebongo
Junior Member
 
Od: 05.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6393
Stary 19.08.2011, 23:39
Witam. Jestem z Wrocławia, i zastanawiam się nad przyjazdem do Krakowa w sobotę za tydzień na mecz z Lechią. I tu pytanie, jak jest z biletem, czy muszę mieć koniecznie jakąś kartę kibica, czy zwyczajnie za okazaniem dokumentu mogę nabyć bilet? Zaznaczam, że nie mam kk Śląska.
Odpowiedz cytując