|
Witam. Jestem z Wrocławia, i zastanawiam się nad przyjazdem do Krakowa w sobotę za tydzień na mecz z Lechią. I tu pytanie, jak jest z biletem, czy muszę mieć koniecznie jakąś kartę kibica, czy zwyczajnie za okazaniem dokumentu mogę nabyć bilet? Zaznaczam, że nie mam kk Śląska.
|