Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
gianbuffon
Senior Member
 
 
Od: 08.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#15942
Stary 19.08.2011, 23:15
Ruch zagrał otwartą piłkę?! Nie oglądałem całego meczu, ale z tego co zdążyłem zauważyć, to oni grali jak największe ciamajdy. 2 podania i strata, słaby pressing, zero determinacji. Nie dało sie na to patrzeć.
Rudnevs kapitalna forma.
Odpowiedz cytując