http://www.youtube.com/watch?v=3bqEN...layer_embedded
Sa rzeczy, ktorych robic po prostu nie wypada. Najzwyczajniej w swiecie nie mozna utozsamiac sie z Wisła poprzez całowanie jej herbu, by nastepnie zalozyc na siebie szmate z bialo-czerwonymi pasami !