tarantulaw2 napisał(a):

|
Mam pytanko - zgubiłem dzisiaj portfel, w którym była m.in. Karta Kibica. Co teraz mam zrobić, żeby ponownie dostać KK?
|
Wyrabiasz duplikat. 10zł. Nie pamiętam dokładnie co trzeba robić, ale wiem że jak pojedziesz to już ci powiedzą i nie musisz nic brac ze sobą, tylko legitymację.