Wyświetl pojedynczy post
Fiti
Senior Member
 
 
Od: 06.2011
Skąd: KRK

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#23383
Stary 19.08.2011, 22:29
tarantulaw2 napisał(a):Wyświetl post
Mam pytanko - zgubiłem dzisiaj portfel, w którym była m.in. Karta Kibica. Co teraz mam zrobić, żeby ponownie dostać KK?
Wyrabiasz duplikat. 10zł. Nie pamiętam dokładnie co trzeba robić, ale wiem że jak pojedziesz to już ci powiedzą i nie musisz nic brac ze sobą, tylko legitymację.
Powód: dokładniej
Ostatnio edytowane przez Fiti : 20.08.2011 o godz. 15:19.
"Franek ma swoje zdanie, z którym sam się nie zgadza" - Jan Tomaszewski
Odpowiedz cytując