Temat
:
Konkurs o Wiśle - edycja 10
Wyświetl pojedynczy post
benny_hill
Member
Od: 12.2007
Skąd: Michałowice
Offline
#
1798
19.08.2011, 21:50
Korona Kielce - Wisła Kraków 0:2 (0:0)
Skład: Pareiko - Kowalski, Chavez, Bunoza, Paljic - Nunez, Garguła, Wilk, Małecki, Kirm - Biton
Zmiany: Jirsak, Boguski, Brud
Bramki: Wilk, Biton
benny_hill
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do benny_hill
Znajdź inne posty napisane przez benny_hill