|
Gmoch to jedna z wielu w chwili obecnej śmiechu wartych osób w polskiej piłce (obok m.in Engela, Piechniczka itp.)+ Legionista poza tym seniorski wiek więc pieprzy 3 po 3 no i trudno.
Oczywiście to, że on i w/w magowie trenerki i ich równie wspaniali kumple pasożytują w pzpn od x lat, a choćby systemu szkolenia młodzieży jak nie było tak nie ma w wyniku czego Polaków z polskich klubów leje każdy to oczywiście o tym ani słowa.
Niech spierd.la na drzewo i tyle.
Ostatnio edytowane przez arti : 19.08.2011 o godz. 21:44.
|