Wyświetl pojedynczy post
c2r16m22
Junior Member
 
Od: 08.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#12852
Stary 19.08.2011, 21:36
Wracając do bloga Osmana to z niecierpliwością czekałem na jego pierwszy wpis i się nie zawiodłem. Już czekam na następny.

Cytat:
Wiem, że gramy jutro z Koroną, jedziemy tam po zwycięstwo, ale nie będę was oszukiwał – żyję i oddycham Ligą Mistrzów.

Uwierzcie, wszystko traci znaczenie, gdy słyszysz ten hymn. Cudowne uczucie. Na to czekałeś. Oddajesz się chwili.
Osman szczerze wypowiedział się o nastroju przed meczem z Koroną, czytając te słowa i słuchając kolejny raz hymnu Ligi Mistrzów znowu przechodzą mnie ciary, na stadionie ciężko było się nie wzruszyć chociaż odrobinę... Nasz Stadion, Klub, Piłkarze i ten hymn... tego się już na długo nie zapomni.
Odpowiedz cytując