Wyświetl pojedynczy post
Aloizi
Junior Member
 
 
Od: 09.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5669
Stary 19.08.2011, 21:33
-ja123- napisał(a):Wyświetl post
W czym się wyraża szczera niechęć Żewłakowa do Wisły? Że jej nie kibicuje?



Ale zauważ, że Żewłakow i Gmoch nie sa w żaden sposób związani z Wisła, a Kowalewski z Legią tak. Zły przykład. Taki Warzycha np.przed meczem Wisła-Panata też kibicował greckiej drużynie. To jest normalne.
Brawo! Zewłak to rodowity warszawiak, co prawda grał w Polonii ale podobno obaj z bratem zawsze kibicowali legii. Gmoch to były? prezes Cwks który pod jego rządami padł, wiec rzuca chłopina populistyczne texty w stronę kibiców ległej.
Wiec z jakiej paki mieliby kibicować Wisełce?
Ostatnio edytowane przez Aloizi : 19.08.2011 o godz. 21:46.
Odpowiedz cytując