-ja123- napisał(a):

W czym się wyraża szczera niechęć Żewłakowa do Wisły? Że jej nie kibicuje?
Ale zauważ, że Żewłakow i Gmoch nie sa w żaden sposób związani z Wisła, a Kowalewski z Legią tak. Zły przykład. Taki Warzycha np.przed meczem Wisła-Panata też kibicował greckiej drużynie. To jest normalne.
|
Brawo! Zewłak to rodowity warszawiak, co prawda grał w Polonii ale podobno obaj z bratem zawsze kibicowali legii. Gmoch to były? prezes Cwks który pod jego rządami padł, wiec rzuca chłopina populistyczne texty w stronę kibiców ległej.
Wiec z jakiej paki mieliby kibicować Wisełce?